Team

    GROEPSBEZETTING SCHOOLJAAR 2018-2019                                            

                                                                          Groep 1/2A:          juf Ellen (ma-wo-do-vr) en juf Marion (di)

                                                                          Groep 1/2B:          juf Carlien (ma-di-wo) en juf Marion (do-vr)

                                                                          Groep 2/3:            juf Daniëlle (ma-di-wo-do-vr)

                                                                          Groep 3:                juf Kim G. (ma-di) en juf Maartje (wo-do-vr)

                                                                          Groep 4:                juf Corné (ma-di) en juf Paula (wo-do-vr)

                                                                          Groep 4/5:             juf Corinne (ma-di) en juf Ans (wo-do-vr)

                                                                          Groep 5:                juf Kim B. (ma) en juf Annelies (di-wo-do-vr)

                                                                          Groep 6A:              juf Wendy (ma-vr) en juf Lara (di-wo-do)

                                                                          Groep 6B:              juf Jacinta (ma-di-do-vr) en juf Dafna (wo)

                                                                          Groep 7A:              juf Manon (ma-di-wo-vr) en juf Suzanne (do; invalkracht i.v.m. studie juf Manon)

                                                                          Groep 7B:              juf Rachèl (ma-di-wo) en juf Dafna (do-vr)

                                                                          Groep 8A:              Juf Verona (ma-di-wo om de week) en juf Suzie (wo om de week-do-vr)

                                                                          Groep 8B:              juf Inge (ma-di-wo-do-vr)

 

                                                                          Overige taken:

                                                                          Intern Begeleider: Kim Buuron (di-do-vr) en juf Kim Grootscholte (wo)

                                                                          Onderbouwcoördinator/ plaatsvervangend directeur/ coördinator SPW-stages: Ellen de Groen

                                                                          Bovenbouwcoördinator/ voorzitter MR: Suzie de Vos

                                                                          Taalcoördinator: Jacinta Kuijl

                                                                          Rekencoördinator: Wendy van den Bosch

                                                                          Plusklascoördinator: Corné Sandén

                                                                          Extra ondersteuning: Verona Huijbregts en Corinne Koppejan

                                                                          Cultuur-, taal- en stagecoördinator (pabo-studenten HZ): Jacinta Kuijl

                                                                          Intern contactpersonen: Inge Schuurbiers en Ellen de Groen

                                                                          Sova-trainers: Daniëlle de Bie, Kim Grootscholte

                                                                          Digicoach: Marion van Zunderd

                                                                          Conciërge: Mark de Cock

 
 
 
 
 

 

Contactgegevens
 
Meulenberg 6
4641 CL Ossendrecht
 

  0164-672266
demeulenrakkers@lpsnet.nl
  Volg ons

    Wij zijn een school van